Profil spoločnosti

2page_img1

Naša spoločnosť sa špecializuje na rustikálne, vidiecke, exklužívne kuchyne z masívu, ale aj iných materiálov na mieru, vyhovujúce i náročnejším požiadavkám.

K dispozícii je povrchová úprava patinovaním, morením, široký výber materiálov, takmer bez obmedzení, dizajn na mieru podľa špecifických požiadaviek zákazníka (materiálových, dizajnových i priestorových). Činnosťou spoločnosti je taktiež výroba nábytku do celého interiéru na mieru - kuchyne, interiérové dvere, šatníky, kúpeľne, schody, predsiene, solitéry, stoly, obývačky a iné.

Ako spoločnosť máme za sebou už viacero významných spoluprác so zariaďovaním interiérov hotelov, penziónov a reštaurácií doma i v zahraničí.

O nás

Keď sme začínali, bol to len nápad. Chceli sme robiť veci malé, veci len pre seba. Začínali sme v dielničke, kde sme len rozvíjali záľubu, z ktorej vzišla prvá firma. Čas plynul a firma rástla. Získavala si prvých zákazníkov, ktorí neskôr boli aj jej priateľmi. Prvé nábytky. Zažili sme mnoho spoluprác. Skúsili sme toho veľa. Veľa toho aj skúsime. Je to preto aby sme mohli ponúkať len to, čo je najlepšie. Menili sa štýly, rástli sme s dobou. Vyrástli sme až na to čo sme dnes, no náš rast nekončí.

Ponúkame vám nábytok ktorý má dušu. Prírodné materiály a inteligentné riešenia. Kuchyne v ktorých sa varenie stáva zážitkom. Spálne v ktorých sa budete radi zobúdzať. Riešenia interiérov od návrhu až po dopravu a montáž. O všetko sa vám postaráme my. Naši zákazníci majú radi pohodu, ktorú im ponúkame a dnes už žijú štýlovo.

Dvere a obklady schodov ktoré dotvárajú dojem interiéru v štýle, v ktorom chcete žiť. Naša obrovská farebná škála a veľké možnosti vytvárať veci o ktorých snívate. Realizujeme nápady dizajnérov zo Slovenska aj zo zahraničia. Dizajnéri s nami pracujú radi. Ich predstavy sa u nás plnia do posledného detailu a robia vás šťastnými.